Translate

14 Şubat 2017 Salı

Sevgililer Günü İçin Yapabileceğiniz 10 Özel Tarif 💕 (Valentine's Day)


Merhaba, daha önce özel günler için çok pratik ve lezzetli tarifler vermiştim sizlere, şimdi sırasıyla linklerini buraya yazacağım ve hangisi sizin için daha kolay,  daha ideal bir tarif ise onu sevgiliniz ya da eşiniz için yapabilirsiniz.

1. Kırmızı kalpli rulo aşk pastası  tarifime bu linkten http://ipeksimutfak.blogspot.com.tr/2017/01/krmz-kalpli-rulo-pasta-ask-pastasi_13.html ulaşabilirsiniz.
İpeksi Mutfak


2. Sevgililer günü  pastası tarifime  bu linkten http://ipeksimutfak.blogspot.com.tr/2017/02/sevgililer-gunu-pastas-valentines-cake.html ulaşabilirsiniz.
İpeksi Mutfak


3.Romantik baton pasta tarifime bu linkten http://ipeksimutfak.blogspot.com.tr/2017/01/portakall-ve-muzlu-baton-pasta.html ulaşabilirsiniz.
İpeksi Mutfak


4.Kalpli dolgu kurabiye tarifime  bu linkten http://ipeksimutfak.blogspot.com.tr/2017/01/kalpli-dolgu-kurabiye-visneli-kalp.html ulaşabilirsiniz.
İpeksi Mutfak


5.Özel cakepops tarifime  bu linkten http://ipeksimutfak.blogspot.com.tr/2017/02/cakepops-happy-valentines-day.html ulaşabilirsiniz.
İpeksi Mutfak


6.Romantik film keyiflerinin olmazsa olmazı popcorn ve farklı sunumlar için bu linkten http://ipeksimutfak.blogspot.com.tr/2017/02/patlams-msr-popcorn-valentines-day.html ulaşabilirsiniz.
İpeksi Mutfak


7.Romantik bir akşam yemeği için fırında palamut tarifime bu linkten http://ipeksimutfak.blogspot.com.tr/2017/01/firinda-palamut.html ulaşabilirsiniz.
İpeksi Mutfak


8.Ve romantik bir kahvaltı için harika bir sunum; tost ekmeğinde kalpli yumurta.. tarif ve detaylara bu linkten http://ipeksimutfak.blogspot.com.tr/2017/01/tost-ekmeginde-kalp-yumurta.html ulaşabilirsiniz.

9. Karamelli Frappé tarifime bu linkten http://ipeksimutfak.blogspot.com.tr/2017/01/karamelli-frappe.html ulaşabilirsiniz.
 İpeksi Mutfak


10. Ve yumuş yumuş enfes damla çikolatalı muffin tarifime bu linkten
http://ipeksimutfak.blogspot.com.tr/2017/01/damla-cikolatal-muffin.html ulaşabilirsiniz.

İpeksi Mutfak
 
 
Herkesin  Sevgililer Günü  kutlu olsun❤
 
Happy Valentine's Day❤
 
Sevgiyle kalın, hoşçakalın❤

1 yorum:

 1. Merhaba Blog okurları ve yazarı arkadaş, Paylaşımlar için teşekkür ederim.
  Blog takipçisi ve izleyicisi kazanmak için ne gereklidir ? cevabını detaylı şekilde
  Blog takipçisi
  Başlıklı yazıda bulabilirsiniz. 2019 Sevgililer Gününde En çok hangi Kelimeler Arandı Merak ediyormusunuz ?
  Trend 14 Şubat
  Başlıklı yazıda bulabilirsiniz iyi bloglamalar.

  YanıtlaSil